Број на оглас: 3749415
Објавен на: 07.05.2021, 20:13
1 / 6

ФОТИНИЈА ЦРВЕНА ЕКСТРА КВАЛИТЕТ

200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


2 и 3 годишни по цена од250-400 денари,
саксиско производство