Број на оглас: 3748924
Објавен на: 04.05.2021, 21:42
1 / 2

Kotelot e vo ekstra sostojba

17.500 МКД Цената не е фиксна 18.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kotel se prodava poradi prenamena na greenje 30kw zatopluva 250 do300kw SIME SALIDA Italijanski brend vaka na sliki izgleda poso e rasklopen kotelot e gusan