Број на оглас: 3746452
Објавен на: 05.05.2021, 01:45

Kupuvam nivi vo turnovo

500 €
Квадратура:
3000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam nivi vo selo turnovo nasprema selo ilovica.cena 500 evra od dekar.
070/491-503