Број на оглас: 3744576
Објавен на: 04.05.2021, 16:36
1 / 9

Prodavam Montarbo i snagatori

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mikseta Montarbo i povekje snagatori, Montarboto e 200 vati, snagatorite se marka Crown XLS 602 jacinata na eden snagator e 1200 vati,se e ispravno i vo odlicna sostojba, za povekje informacii na telefon 070426395