Број на оглас: 3744555
Објавен на: 04.05.2021, 16:36
1 / 10

Prodavam Jaguar na BG tablici

1 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Jaguar
Модел:
S-Type
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
30000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
175 kw / 238 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam Jaguar na BG tablici so vgraden plinski ured so ful oprema, limuzinata e vo odlicna sostojba i maksimalno zacuvana,mozna e zamena za dzip so 4 vrati ili drugo vozilo karavan samo 4x4,za povekje informacii na telefon 070426395