Број на оглас: 3743351
Објавен на: 04.05.2021, 20:52
1 / 12

17ki bandasi/felni 5x110 OPEL glanc novi

300 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
7J
Дијаметар:
17
Дијаметар на дупка:
110
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


17ki bandasi 5x110 opel bandasite se novi ne se vozeni 7j et40 cena 300evra