Број на оглас: 3743011
Објавен на: 22.10.2021, 15:04
1 / 6

BESPLATNO GLEDAJTE 6.000 TV KANALI i

400 МКД Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вид на оглас: Се продава


Доколку имате ТВ БОКС, АНДРОИД Телевизор, ЛАПТОП или ДЕСКТОП КОМПЈУТЕР, ТАБЛЕТ ИЛИ СМАРТФОН, ви нудиме неверојатна можност да гледате БЕСПЛАТНО над 10.000 најдобри балкански и светски тв-канали, како и стотици филмови и серии со превод.
Без никакви месечни или годишни претплати, само еднократно се плаќа 400 денари за инсталирање на add-on во KODI. Од нас ќе добиете видео-упатство (или упатство чекор по чекор) како да ја направите инсталацијата.
Апликацијата функционира без никакви ограничувања и во странство.
Потребен ви е само ИНТЕРНЕТ со минимална брзина од 8 мб/сек.
Продаваме и АНДРОИД ТВ БОКС-ови од 4 ГБ РАМ и 32 ГБ интерна меморија со вградена апликацијата со над 10.000 канали и илјадници филмови и серии со превод.