Број на оглас: 3742569
Објавен на: 25.11.2021, 07:59
1 / 9

Vw ceddy 2.0

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Caddy
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
2 kw / 3 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw ceddy 2.0 komplet servisiran vo dobra sostojba