Број на оглас: 3741399
Објавен на: 01.12.2022, 21:09
1 / 10

Bager neuson 9503 WD

37.900 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bager tockas 10500 toni Nov uvoz so 4200 casa so brza spojka dve korpi noz papuci Klima so site mozni dodatni priklucoci 2008 godina

Потврден огласувач
 Josatrans (претпријатие)