Број на оглас: 3734113
Објавен на: 08.05.2021, 09:13
1 / 12

PEUGEOT 308 1,6 HDI FACE 2011 92 KS PERFEKTNA !

4.350 € Цената е фиксна 4.650 €
Марка:
Peugeot
Модел:
308
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
68 kw / 92 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
SUPERAVTO
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 308 1,6 HDI FACE 2011 92 KS PERFEKTNA ! , SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO MNOGU OPREMA:
- CLIMA
- BOARD COMPUTER
- SERVO KOZEN VOLAN
- ELEKTRIKA
- CENTRALNO
- AIRBAGS
- KOMANDI NA VOLAN
- RADIO CD
- PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA NA MK TABLI !
- BEZ ZAMENI !!!