Број на оглас: 3734103
Објавен на: 03.05.2021, 22:20
1 / 7

Se prodava Neoplan Starliner 07god vo super sostojba

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Neoplan Starliner 07god vo super sostojba
Info na tel 070368295