Број на оглас: 3733911
Објавен на: 06.05.2021, 23:04
1 / 3

Plac so stara kuka na ekstra lokacija

48.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
70 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
270 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Година на градба:
1970
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Krusevska Republika

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo Strumica so stara kukja. Vkupnata povrsina na zemjisteto (zpz plus dvor) e 306 m2. Placot e na ekstra lokacija na ul. Krusevska Republika br.146 na agolot od desnata strana nad t.n. Curlinski most do porojot koj sega se renovira i se pokriva so izgradba na shetalishte.
Moze da se vidi vo sekoe vreme.
Cena 48.000 evra.