Број на оглас: 3733861
Објавен на: 04.05.2021, 20:54
1 / 3

Kotel na peleti 25kw

800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kotel na peleti 25kw za grejna povrsina do 200 kvadrati
za poveke info na
tel:075458290