Број на оглас: 3732700
Објавен на: 19.05.2022, 13:00
1 / 12

Igroteka - Игротека

1 € Цената не е фиксна 9.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава игротека лавиринт во одлична состојба. Надворешна, внатрешна за во вода заедно со гумени плочки. Може посебно, може заедно.
Se prodava igroteka so profesionalna gumena podloga i za vnatre i za nadvor.
лежалки за базен 2000, igroteka komplet nadvoresna 12.000 evra, Lizgalka za bazen 2500 evra, Vnatresna igroteka lavirint 3900 evra.