Број на оглас: 3731753
Објавен на: 13.05.2021, 09:07
1 / 6

HYUNDAI ACCENT 1.3

1.350 € Цената не е фиксна 1.400 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Accent
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
64 kw / 87 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hyundai accent 1.3 benzin-plin so atest 2001 godina so klima i novi gumi mnogu ekonimicna I evtina za odrzuvanje
kolata e vo odlicna sostojba bez dopolnitelni vlozuvanja samo vozenje registrirana do 12.2021 tel:070 702 651