Број на оглас: 3731719
Објавен на: 04.05.2021, 09:52
1 / 12

Tico od prv sopstvenik

750 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
27 kw / 37 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tico 98 god od prv sopstvenik prva boja ,novi gumi ,ekstra motor i menjac ,stegnato i zdravo kolice,samo registracija e pominata
Koj e za ubavo tico neka poveli