Број на оглас: 3729096
Објавен на: 09.10.2021, 10:15
1 / 1

Панелна Греалка SHNAIDER SCH253H, 2500W

1 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Панелни греалки

Вид на оглас: Се продава


se prodava Панелна Греалка SHNAIDER SCH253H, 2500W
Панелна Греалка
Моќност:2500W
Алуминиумски греачи
IP24 стандард(можност за користење на влага и w.c)
Тивко греење
Инфилтрација на воздухот
Вграден држач за на зид
ne mnogu koristen
panel plus nogalki 3000 den