Број на оглас: 3727618
Објавен на: 19.05.2022, 01:38
1 / 2

Ракија - Екстра одличен квалитет

150 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Rakijata e proizvedena od sortata na grozje vranec ( kartoshija ) i ima odlicen vkus. Moze da se proba koga sakate.

Imame i bela i zolta.

Rakijata e 52 stepena.

Cena: 150den.

Telefon za kontakt: 075 754 517 - Toni