Број на оглас: 3725735
Објавен на: 28.10.2021, 14:58
1 / 12

HYUNDAI IX55 3.0CRDI 4X4 7 SEDISTA MOZNA ZAMENA

По Договор
Марка:
Hyundai
Модел:
ix55
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
183 kw / 249 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-HYUNDAI IX55 3.0CRDI 4X4 KAKO NOV
-REGISTRIRANO DO 12/2021
-KUPEN VO MAKEDONIJA
-OPREMA EKSTRA FULL
-7-SEDISTA
-KOZA
-GREACI NA SEDISTA
-MASAZI NA SEDISTA
-KLIMATRONIK
-TEMOPMAT
-4 NOVI GUMI
-SERVIS NAPRAVEN KOPLETEN
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI