Број на оглас: 3725519
Објавен на: 09.06.2022, 10:52
1 / 6

Се продава куќа 75 м2 со плац 2289 м2 во Горно Соње

1 €
Квадратура:
75 m²
Број на соби:
4
Греење:
Нема
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Плацот се наоѓа во Горно Соње со површина од 2289 м2. На плацот постои шпалир од лозје, овоштарник, куќа од 75м2 (4 соби и куптило) и помошна просторија-остава од 39 м2.
Цена по договор.
Андон 070 320 991