Број на оглас: 3723424
Објавен на: 04.05.2021, 22:52
1 / 5

Se prodava plac na Prespansko ezero so katastarski premer

По Договор
Квадратура:
346 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац од 346квадрати( ИЗВРШЕН КАТАСТАРСКИ ПРЕМЕР), на патот Сливница-Крани.
Плацот е заграден.
Информации на тел: 075231450