Број на оглас: 3723153
Објавен на: 11.05.2021, 18:14
1 / 8

RENAULT RENO SCENIC KANGO LAGUNA DELOVI

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Kangoo
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ima se sto vi treba