Број на оглас: 3721042
Објавен на: 12.10.2021, 12:40
1 / 9

se prodava peugeot 405 prv sopstvenik

1.500 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
405
Година:
1991
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava peugeot 405 od prv gazda napraveno kompleten golem servis registrirano 13.09.2022 so atest plin TELEFON 078 451 296 IVAN