Број на оглас: 3718337
Објавен на: 04.05.2021, 19:24
1 / 4

Prodavam Tocak SPEGO 115 ROAD BIKE

8.000 МКД 8.500 МКД
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
27 "
Големина на рам:
26 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosipedot e vo ispravna sostojba bez nikakov problem..