Број на оглас: 3717956
Објавен на: 12.05.2021, 20:59
1 / 11

Saab180ks BITURBO. Vw/bmw/mercedes/mazda/audi/passat /alfa

3 €
Марка:
Saab
Модел:
9-3
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
132 kw / 179 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Saab 9-3 1.9ttid bi turbo 180ks full oprema avtomatik I dr... info na 077695803.