Број на оглас: 3717882
Објавен на: 08.05.2021, 07:44
1 / 8

pezo boxer 2.2HDI neuvezuvano od prv sopstvenik

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


se prodava pezo boxer so hladnjaca
kupeno od pezo makedonija za sopstveni potrebi
na mnogu mala kilometraza
ZA POVEKJE INFORMACII
TEL078344965
078344965