Број на оглас: 3717729
Објавен на: 28.11.2020, 22:34
1 / 9

VW PASSAT CC 1.8 TSI 160Ks

8.450 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
CC
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
118 kw / 160 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E SO REALNI 200 000 KM VO TOP SOSTOJBA SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA.PROVERKA KADE SAKATE SERVISNA KNISKA