Број на оглас: 3717695
Објавен на: 05.05.2021, 06:44
1 / 9

SE PRODAVA Opel Insignia

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Insignia
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
200 kw / 272 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL DISEL ZA POVEKE INFORMACI NA BR 070625699 MOZE I ZAMENA SO NEGO DOGOVOR UVEZENA E OD CH