Број на оглас: 3715905
Објавен на: 28.11.2022, 22:59
1 / 12

Се продаваат сотлици

1 € Цената не е фиксна
.
Демир Хисар
Станете Премиум член

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат столици.
6 Ковано железо.
6 Плетен бамбус.