Број на оглас: 3715877
Објавен на: 28.11.2022, 22:59
1 / 10

Се продаваат умивалници

1 € Цената не е фиксна
.
Демир Хисар
Станете Премиум член

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 4 половни умивалници.
Димензии:
145x60
120x60
110x55
85x52