Број на оглас: 3715583
Објавен на: 07.05.2021, 14:29
1 / 9

BMW 320d e46

3.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava BMW 320d e46 136ks
Godina 1999
Registrirana do 28. 02.2022
Klima ispravna
Komandi na volan
Tempomat
Gumi novi, diskovi I plocki novi. Prednica nova(300evra)
Smenet Nov set zamaec, potisna, lamela I drug lager(600evra)
Smeneto ulje I site filteri
Motor I menjac Vo odlicna sostojba
Dva para aluminiumskii bandazi
Dva kluca
Vo kolata nema potreba ni denar da se vlozuva na vas ostanuva da se vozite I uzivate
poveke info na 078663910