Број на оглас: 3715297
Објавен на: 25.10.2021, 13:32
1 / 6

Bager o&k rh 12.5

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba
35t 2002 godina