Број на оглас: 3715189
Објавен на: 14.05.2021, 01:46
1 / 10

Mercedes E class

5.650 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 200
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes benz w211
05/06
Komplet servisiran full oprema
Tel. za kontakt 072/261-566