Број на оглас: 3712202
Објавен на: 20.01.2022, 12:22
1 / 8

TRANSPORTER 2.5TDI

По Договор Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Vw Transporter 2.5Tdi 2000 god.Voziloto e vo odlicna sostojba moze da se proba vo sekoj moment. Uvezeno e od Germanija, registrirano do 09.07.2022g.Redovno I na vreme servisirano!