Број на оглас: 3709989
Објавен на: 04.05.2021, 16:44
1 / 7

pumpa za prskajne

11 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam pumpa za prskajne na trkala moze da se vide i proba vo sekoe vreme tel za kontakt na 071-491.070. spaso.