Број на оглас: 3708842
Објавен на: 03.07.2022, 13:09
1 / 7

Se prodava itno Mercedes B180

4.400 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 180
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2023
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Najdobrata familijarna kola.
Klimata raboti odlicno; novi letni gumi(od pred 3 meseci), novi zimski gumi (od minatata godina), so posebni bandazi; 6 brzini, tempomat, podesuvanje na sedista, elektrika na prozori, golem bagazen prostor.
Smeneto ulje pred 2 nedeli.