Број на оглас: 3708653
Објавен на: 10.05.2021, 22:38
1 / 11

Mercedes e220

1 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
128 kw / 174 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


🇧🇪➖ Mercedes e220➖🇧🇪

▪️Godina: 2014
▪️Kilometri: 210'000
▪️Jacina: 128kw

▪️Automatik
▪️Registrirana———————————————————————————
Mercedes e220 vo odlicna sostojba bez ni edna zabeleska..moze zamena za pomalo vozilo

▪️Orginal KM moze da se proveri kade sakate
▪️Servis napraven komplet
▪️Parking Senzori
▪️Paleti na Volan - +
▪️ Nema vlozuvajne.
▪️ 2 gazda vo 🇧🇪 .📞 075608664