Број на оглас: 3707510
Објавен на: 18.05.2021, 18:06
1 / 8

Golf 4 1.9 tdi 85-116 2000god

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e kompletno servisiran so novi 4 gumi klimatronik ispraven odlicno ladi registiran do 7 2021god
Tel za kontakt-070-512-870 Zoran