Број на оглас: 3698140
Објавен на: 05.05.2021, 02:50
1 / 2

Graficka

200 € Цената не е фиксна 210 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Prodavam graficka karta RX 560 4GB DDR5 vo ekstra sostojba (kupena nova) komplet so kutija i site dodatoci od orginalnoto pakovajne na MSI