Број на оглас: 3697720
Објавен на: 16.05.2021, 10:28

Se izdava

1 €
Број на соби:
3
Квадратура:
50 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Струја
Дворна површина:
80 m²
Тип на домот:
Половина куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Aleksandar Guso

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava namesten sprat od kuka
Lokacija bolnici