Број на оглас: 3696865
Објавен на: 05.05.2021, 01:45
1 / 6

Komplet kujna

12.900 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Вид на оглас: Се продава


Se prodava komplet kujna so sporet gorenje vo dolzina od 2,4 metri za samo 12.900 denari.informaciii na tel.078/866-917,070/491-503.