Број на оглас: 3695898
Објавен на: 05.05.2021, 01:45
1 / 10

Se prodava harmonika

6.500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Se prodava harmonika so kufer 6.500 denari.harmonikata e vo ispravna sostojba. Informacii na tel.078/866-917;070/491-503