Број на оглас: 3690253
Објавен на: 26.04.2021, 21:51
1 / 9

BMW X3 3.0D

8.500 €
Марка:
BMW
Модел:
X 3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
163 kw / 222 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezeno od CH vo januari 2020. Top sostojba so full oprema. Moze zamena za kola na bg tabli.