Број на оглас: 3689094
Објавен на: 08.05.2021, 19:29
1 / 10

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS

5.700 €
Марка:
Suzuki
Модел:
Grand Vitara
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS 4×4 vo odlicna sostojba. Mozna e zamena za traktor samo duplak so moja ili vasa doplata.