Број на оглас: 3681975
Објавен на: 04.05.2021, 23:18
1 / 12

HONDA CBR900RR 929

3.000 €
Марка:
Honda
Вид:
Спортски
Година:
2000
Модел:
CBR900RR 929
Километри:
70000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava motor vo dobra sostojba so novi gumi registriran za poveke info na
070 345 570