Број на оглас: 3677991
Објавен на: 05.05.2021, 00:37
1 / 6

SE PRODAVA STAN VO STRUGA

17.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
1
Квадратура:
30 m²
Греење:
Друго
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
ul.Marshal Tito

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava garsonjera vo Struga na 5ti sprat bez lift,na samo 5min od charshijata i 5min od plazha.sproti Ramstor

Потврден огласувач
 ДиД ЕКСПЕРИЕНС ДОО СКОПЈЕ