Број на оглас: 3677523
Објавен на: 18.05.2021, 22:53
1 / 1

Pekarska oprema - Delilica EKOL

4.500 € Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Леб - бели печива

Вид на оглас: Се продава


Се продава пекарска опрема - делилица од брендот EKOL oven. Машината е во одлична состојба - нова. Mоже да дели од 100 до 650 грама. Фотографијата е автентича. Цената е фиксна. Лице за контакт Роберт тел. 071/343-595. Машината може да се види во фурна Насте с. Мало Коњари.