Број на оглас: 3677039
Објавен на: 16.05.2021, 11:09
1 / 1

Novaa‼️‼️‼️Siva boja kolicka ,se sklopuca kako cador

1.750 МКД Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Mnogu lesna za nosenje ,se sklopuva kako cador
Nova
Moderna
Namalena na 1900den