Број на оглас: 3676011
Објавен на: 05.05.2021, 01:18
1 / 6

Honda CBR 500r abs

6.400 € Цената е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Спортски
Година:
2019
Модел:
CBR
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Mk dokumenti
model 2019-2020