Број на оглас: 3674398
Објавен на: 04.05.2021, 19:56
1 / 2

Se prodava plac vo naselba Kuklevica

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
500 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot e so povrsina od 483m2 ima plateno komunalii za gradba na 250m2, plateno priklucok za struja, plateno priklucok za voda. Povekje info na tel 075493173 Lence